BEZCHYBNÁ PLEŤ S ARTISTRY

JEMNÉ ČIŠTĚNÍ

Chcete-li mít pleť zářivou a bezchybnou i během nepříjemně horkých dnů, je zcela zásadní ji čistit a osvěžovat. Čistěte tedy pleť dvakrát denně! Nezapomeňte, že v létě může být vhodné používat jiný čistící přípravek než v zimě, protože s počasím se mění i potřeby pleti.

TONIZACE

Nenechte se zlákat tento krok vynechat, protože v létě je velice důležité mít pleť po celý den svěží. Musíte si ale vybrat výrobky vhodné pro Váš typ pleti. Tonizační prostředek pro mastnou pleť odstraní nadměrný lesk, sníží ucpávání pórů a vznik akné a pleť vyhladí. Tonizační prostředek pro suchou pleť ji zase zklidní a hydratuje.

ZABRAŇTE AKNÉ

Během parních dnů bývá pleť lepkavá, což znamená, že se na ní snadněji drží nečistoty, ucpávají se póry a vzniká prostředí napomáhající akné. K obvyklému čištění pleti proto navíc vyzkoušejte ARTISTRY essentials Hlubokočistící masku, která odstraňuje nadměrný kožní maz a nečistoty, brání nadměrnému lesku a snižuje viditelnost otevřených pórů.

HYDRATACE

Pleť potřebuje hydrataci i během parných dnů, aby byla schopna nahrazovat tekutiny ztracené pocením. To je důležité i pro mastnou pleť, protože hydratace napomáhá snižovat tvorbu kožního mazu(tj. přirozené mastnoty pleti). Všechny typy pleti je navíc třeba chránit před nečistotami z prostředí a UV paprsky, které mohou zapříčinit předčasný vznik vrásek a jiných známek stárnutí.  Pro mastnou nebo smíšenou pleť můžete zvolit ARTISTRY YOUTH XTEND Ochrannou emulzi a pro normální až suchou pleť vyzkoušejte ARTISTRY YOUTH XTEND Ochranný krém.

OCHRANA

Bez ohledu na odstín pleti nebo čas strávený venku musíme všichni každý den používat přípravky, které obsahují ochranný faktor. Chcete-li se vyhnout poškozením způsobeným UV paprsky, nesmíte na tento krok zapomínat. Doporučuji používat ARTISTRY Víceúčelový krém SPF 30, emulzi s lehkou texturou, která je vhodná ke každodennímu používání.