Jednotná pleť

V dnešní době již vrásky nejsou nejspolehlivější známkou stárnutí – staly se jí tmavé skvrny a nejednotný tón pleti. Hyperpigmentace způsobená např. poškozením pleti sluncem, hormony a léky se časem jen zhoršuje. Dobrou zprávou ale je, že tento proces můžeme zpomalit – a dokonce i zcela zabránit dalšímu tmavnutí pleti. Výrobky péče o pleť prestižní značky ARTISTRY™ již dlouho pomáhají ženám každého věku odhalit jejich přirozenou krásu. Kolekce ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ je  pokročilý systém péče o pleť, který v sobě spojuje průlomovou technologii a jedinečné rostlinné látky, které pleť rozjasní na všech třech úrovních – výsledky uvidíte již za několik málo týdnů!

Dle vědců značky ARTISTRY v sobě oslnivě zářivá pleť skrývá tři aspekty – zářivost, průzračnost a rovnoměrný tón pleti. A právě těchto vlastností dosáhnete s výrobky ARTISTRY IDEAL RADIANCE, které nadchnou i ty nejnáročnější zákaznice. 3D rozjasnění, které pomáhá snižovat viditelnost tmavých skvrn a jiných nedokonalostí pleti, je založeno na nejnovějších vědeckých poznatcích. Inovativní 3D technologie se rychle vstřebá do všech tří vrstev pokožky, navíc ale obsahuje uklidňující hydratační složky, které jsou dostatečně jemné i pro citlivou pleť.

Základ této kolekce tvoří směsice přírodních látek, které vědci vybrali pro jejich schopnost pleť hydratovat, chránit a zlepšit její kvalitu. Vysoce účinného rozjasnění pleti dosáhli s pomocí bylinných směsí, které pleť regenerují a uklidňují, semínek chia, které pleť rozzáří, a vysoce koncentrovaného perlového proteinu, který snižuje viditelnost tmavých skvrn. Výrobky navíc pleť chrání i před dalším poškozením v budoucnu.